Logo Vi WINE®
Logo Vi WINE®

|

Neokoukaný svatební dárek nebo drink?

Mělo by to být správně jednou za život a mělo by to stát za to. Svatba, váš velký den, den kdy si řeknete své ano. Napořád, navždycky. Chceme aby byla originální, úžasná, nezapomenutelná. Stejně tak předsvatební přípravy a rozlučka se svobodou, na kterou se někteří (hlavně kamarádi ženicha a kamarádky nevěsty) těší víc než na samotnou svatbu. Že jo. Chce to tedy originální pitíčka, kterým poslední párty za svobodna oslavíme.

Začneme hezky popořádku. Co pít na rozlučce se svobodou?

Máme vyzkoušeno, funguje to skvěle. Vi WINE je originální drink do alko koutku pro vaši skvělou rozlučku se svobodou. Podávejte nachlazené a neváhejte, mizí rychle. Secco, které milují všechny milovnice prosecca, mizí na těchto akcích nejrychleji. Je osvěžující a skvěle se hodí ke všem slaným a sladkým párty dobrotám.

Víno do kapsy, když vyrazíte na rozlučku se svobodou do města.

Asi největší výhoda, kterou malé plechovky mají. Vejdou se do kapsy i do malé kabelky a můžete vyrazit na tour de město. Nebo jako holky z naší rozlučky, na plavbu po Vltavě, kde vínové pitíčko v kabelce jak když najdeš.

Něco starého, nového, půjčeného, modrého, darovaného a Vi Wínového.

Už jsme se řádně rozloučili se svobodou naší nevěsty i ženicha, takže teď přijde den D. Tady najde Vi WINE hned několik využití a další jsou na vaší fantazii. Super dárek pro svatebčany, dárek pro žádost svědka či svědkyně obohacení svatebního alko koutku.

Jako dárek pro svatebčany jsme zabalili tyto malé balíčky se třemi plechovkami. Pro Klárku a Vaška na jejich svatební den.

Napadá vás něco dalšího, jak s Vi WINE oslavit svatební nebo předsvatební období?

 

Zpět na novinky

Hrdý člen & Podporovateľ

zalohujme.cz

sociálne siete

Napísali o nás

Vi WINE media
Copyright © 2017 - 2024 
Great Expectations s.r.o.
Chevron-downfacebook-squareyoutube-squareinstagramcrosslayers